exkluzivní distributor
produktů REVEL

AKTUÁLNÍ prospekty 2016 k dispozici! - změny a úpravy

Veletrh FOR ARCH, který se konal od 20. do 24.9.2016 je úspěšně za námi. Nemohli jste se dostavit? NEVADÍ! Naše nejnovější prospekty si můžete prolistovat či stáhnout přímo zde … 

Na základě dříve avizovaných změn Vás chceme informovat, že k 1.10.2016 došlo k úpravě katalogových cen, garancí i technických listů* (např. tepelné čerpadlo LWRa se 7 letou plnou garancí zlevnilo podobně jako LWRc, LWRb je naopak o 5 tisíc Kč dražší. Rozšířili jsme sortiment o nové fitinky i produkty - vytápěcí boiler LLR160-5,5kW-REVEL-DZD, USP-1K a výhradně pro Partnery EP USP-1 a uSP-1E).

Upozorňujeme na ojedinělý tlačný systém našich tepelných čerpadel, který umožňuje osazení TČ v těsné blízkosti překážek a stěn bez negativního ovlivnění výkonu a COP. Orientace TČ je tedy spíše volbou designu, lokální ochlazení zateplené fasády nemá prakticky žádné ekonomické či tepelně-vlhkostní negativní účinky, u nezateplených je nutná obezřetnost.

*Všechna naše TČ mají nově instalován softstart, LWRc a LWRb zvýšenou záruku na kompresor 5 let. Po zkušenostech z praxe minulých let je garance podmiňována užitím USP-1K (příp. uSP-1E či USP-1).