SYSTÉMY VYTÁPĚNÍ od roku 1993
komplexnostbezpečnostspolehlivostživotnost

FOR ARCH / FOR THERM

TERMÍNY

FOR ARCH - PVA EXPO PRAHA Letňany:  19.-21. září 2019


POOHLÉDNUTÍ SE

V září 2017 jsme v hale 4 (stánek B06) představili novinky v sortimentu i nové katalogy. Návštěvníci pozitivně hodnotili nový design stánku se skleněnou podlahou a velmi nás rovněž potěšili ti, kteří přišli se slovy: "jdeme rovnou k Vám, dostali jsme na REVEL doporučení od kamaráda/souseda/rodičů/..". Tímto moc děkujeme všem, kteří mají vytápění od značky REVEL a své nadšení dále sdílí :)


Na 27.ročníku stavebního veletrhu ForARCH, který se konal v pražských Letňanech ve dnech 20.-24.9.2016, jsme představili prototyp nového produktu - Vytápěcí Boiler.

Ten je určen pro podlahové nebo radiátorové vytápění, přípravu sanitní teplé vody, pro větrání s aktivní rekuperací tepla, pro odvlhčování vzduchu, klimatizaci ochlazeným vzduchem. Vhodný do nízkoenergetických či pasivních domů do 3,9 kW výpočtové ztráty a nebo malometrážních bytů v bytových domech. Vzhledem k možnosti dálkového ovládání zařízení, je vhodné i k temperování rekreačních objektů trvale neobydlených. Využití jako odvlhčovací jednotky pro SPA zóny nebo bazénové prostory je rovněž možné s návratem energie jak do sanitní, tak do bazénové vody, případně zpět do vody vířivé lázně.

Vytápěcí boiler získal v průběhu svého vývoje, mimo jiné, i nový název - Aktivní Rekuperační EKO jednotka

24. 09. 2017

Na veletrhu FOR ARCH 2017 jsme představili novinky v sortimentu

Skleněná podlaha stánku zaujala všechny

29. 08. 2016

Zúčastnili jsme se veletrhu FOR ARCH 2016

NA VELETRHU JSME PŘEDSTAVILI NOVINKU  - Vytápěcí boiler s vestavěným tepelným čerpadlem vzduch-voda