SYSTÉMY VYTÁPĚNÍ od roku 1993
komplexnostbezpečnostspolehlivostživotnost

AQUATHERM

TERMÍNY

AQUA-THERM - PVA EXPO PRAHA Letňany:   3.-6. března 2020


POOHLÉDNUTÍ SE

22. ročník mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm se konal ve dnech 27.2.-2.3.2018 v Praze. Prezentovali jsme produkty české značky REVEL a poukázali jsme na jejich přednosti a jedinečnost - na své si přišli jak velkoobchody, instalatéři, projektanti, tak i koncoví zákazníci.

Odborníci z oboru instalatérství patřičně docenili důmyslnost USP sestav, které dokáží napojit libovolné tepelné čerpadlo na libovolnou otopnou soustavu.

Také jsme zdůraznili informaci, za kterou si pevně stojíme, že trubka z materiálu PEX-AL-PEX není vhodná pro přímé zalití do betonu, že je to výborná trubka pro suché systémy a povrchové vedení, ale v betonu se podstatně lépe chová trubka z materiálu PEX, který je i mnohem levnější.

_____________

Ve dnech 7.-10.2.2017 se na výstavišti Agrokomplex konal 19.ročník mezinárodního odborného veletrhu Aquatherm Nitra, který je zaměřen na vytápěcí, klimatizační, ventilační, měřící a regulační, sanitární i ekologickou techniku. Od roku 2017 bude tento veletrh organizován v dvouletém cyklu – bude se tak střídat s Aquathermem v Praze.

Společnost Easy Pex s.r.o. v Nitře představila svou koncepci partnerského systému i novinky z oblasti rozvodů vody a topení. Zájemci si mohli sami vyzkoušet eleganci radiálního lisování, odolnost fitinek a vodovodních nástěnek z „kosmického plastu“ PPSU, zkonzultovat konkrétní projekty i zblízka prozkoumat celosvětově unikátní rekuperační zařízení s vestavěným boilerem.